وبلاگ خبری شهر هشجی
هشجین هشجین هشجین هشجین هشجین
جشنواره غذاهای محلی
جشنواره غذاهای ایرانی
آخرين مطالب

http://dlhashjin.persiangig.com/em-hashjin/DSC04343.jpgمردم هشجین سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با خروشی وصف‌ناپذیر جشن گرفتند تا بار دیگر ثابت کنندکه یکپارچه و متحد هستند

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن همزمان با سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب ‌اسلامی ایران از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه در شهر هشجین و با حضور امام جمعه محترم شهر ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی خلخال، مسئولین ادارات ، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و مردم بصیر و همیشه در صحنه و مسئولین لشکری و کشوری و دانش آموزان و دانشجویان شهر  ‌آغاز شد. 

از روزهای گذشته همزمان با دعوت همه گروه‌ها، شخصیت ها و تشکل های فعال در عرصه های گوناگون، دستگاه‌های مختلف نیز تمهیدات لازم را برای آراسته و آماده سازی مسیرهای راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن اندیشیده و از صبح امروز همه چیز برای ثبت یک حماسه دیگر آماده بود.

پس از گذشت دقایقی از آغاز راهپیمایی موج خروشان مردم با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خیابان‌ امام خمینی به سمت میدان عالی قاپو را پرکرد، مردم با پرچم‌های «تا آخر ایستاده‌ایم در دست حمایت خود از نظام جمهوری اسلامی ایران را فریاد می‌زنند.

برگفته از سایت امام جمعه شهرهشجین http://www.em-hashjin.ir


موضوعات مرتبط: ,,,,

برچسب‌ها: هشجین ، خبرگزاری هشجین ، راهپیمایی هشجین ، راهپیمایی در هشجین ، راهپیمایی 22 بهمن هشجین ،22 بهمن هشجین،22بهمن ، تصاویر هشجین,
ادامه مطلب
[ دوشنبه 23 بهمن 1391 ] [ 23:12 ] [ مدير ] [ بازديد : 255 ]