وبلاگ خبری شهر هشجی
هشجین هشجین هشجین هشجین هشجین
جشنواره غذاهای محلی
جشنواره غذاهای ایرانی
آخرين مطالب

حمله امریکا علیه سوریه

 آمریكا و حامیان غربی‌اش چند روزی است كه ساز چنگ علیه سوریه را كوك كرده اند و به نظر می رسد كه این حمله قریب الوقوع باشد. اما نكته مهم در این میان تبعات و نتایج این جنگ است كه بسیار قابل تامل است.

 


موضوعات مرتبط: ,

برچسب‌ها: ,
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 7 شهريور 1392 ] [ 14:26 ] [ مدير ] [ بازديد : 263 ]

بازی منچستر یونایتد و رئال مادرید در چهارشنبه این هفته، اولین رویارویی دو تیم پس از سال 2003 در چنین سطحی می‌باشد. در ان سال رونالدو با یک هت تریک موفق شد تیمش را در مجموع برد 4 بر 3 به مرحله بعدی راهی کند.


آن بازی موجب شد تا چشمان رئال مادرید بعنوان مشتری رونالدو آنقدر به دنبالش بچرخد که نهایتا صاحبش شود. و اما در این بازی نیز مانند بازی قبل که رونالدو محور همه چیز بود، باز رونالدو حرف اول را میزند.

رئال مادرید

مهاجم پرتغالی از زمان انتقال پرهزینه‌اش به غول بزرگ اسپانیایی هنوز در مقابل منچستر بازی نکرده است. با شما شرط می‌بندم که هر سوی قضیه را که نگاه کنید همه کلافها به کریستین رونالدو میرسد. من اسم این رویارویی را میگذارم "گره عادلانه". رئال مادرید روی کاغذ تیم بهتری است. مهره‌های سرشناستر و بازی بسیار عالی و درجه یک. اما از آنسو، خوزه مورینیو چندان خاطرات خوبی از الکس فرگوسن ندارد. "دن خوزه" زمانیکه سکان رهبری اینترمیلان را در دست داشت یک بار توسط شیاطین سرخ "سر الکس" از گردانه مسابقات حذف شد. برای همین میگویم "عادلانه".


موضوعات مرتبط: ,,

برچسب‌ها: رونالدو کلید معمای مورینیو مقابل منچستر،رونالدو،کریستین رونالدو،عکس رونالدو،پوستر رونالدو،مورنیو،رئال مادرید،منچستر یونایتد,
ادامه مطلب
[ چهارشنبه 25 بهمن 1391 ] [ 18:59 ] [ مدير ] [ بازديد : 275 ]