وبلاگ خبری شهر هشجی
هشجین هشجین هشجین هشجین هشجین
جشنواره غذاهای محلی
جشنواره غذاهای ایرانی
آخرين مطالب

بیوگرافی فرهاد زعفری هشجین (فرهود) مدیر نام آشنای

در صنعت هتل داری کافی شاپ رستوران و فست فود در ایران.

http://www.iranchef.com/%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%86%20%D8%A8%D9%84%D9%885.jpg


Institute iran chef

ایران شف اولین بانک اطلاعات مرجع هتل-رستوران-تالار-فست فود-کیترینگ و کافی شاپ در ایران برای ایرانیان و فارسی زبانان


به نام خداوند بخشنده و مهربان

خدایا!
مرا در لجه دریای احدیت خودت داخل نما و در دریای وحدانیت خودت غرق نما و قوه اقتدار مرا به قدرت فردانیت خودت قوی نما تا آنکه به فضای رحمت واسعه تو درآیم درحالی که از آثار حمایت تو برخوردارم واز تو هیبت زیادی در من ظاهر شود و از عنایت و تعلیم وتزکیه تو به عزت برسم و نیز بپوشان برمن لباس عزت و مقبول درگاهت نما و پیمودن راه وصالت را برای من آسان نما و سرم را به تاج کرامت و بزرگی سرافراز نما و بین من و دوستانت در دنیا و آخرت دوستی برقرار نما و روزی من نما از نور اسمت هیبت و جلالی که دلها و روانهاو همه جانها برای من مطیع و خاضع شوند، ای آنکه همه گردنکشان دربرابرت خاضعند و ای کسی که گردن کشان در برابرت ذلیل است و ملجا و پناهی از تو جز به سوی تو نیست و کمکی جز بوجود تو نیست و اعتمادی جزبرتو نیست.
ای خدا!
مرا از شر حسودان و ظلمت شرمعاندان دورنما و رحم نما بر من که زیر سراپرده های تو درآیم. ای کریم کریمان عنایت فرما و مرا در انجام آنچه رضای توست نیرومند ساز و باطن و قلبم را به معرفتت به طرق سلوک روشن نما. 

http://www.iranchef.com/zafari%20iranchef.jpg

(ادامه مطلب را مشاهده نمایید....


موضوعات مرتبط: ,,

برچسب‌ها: فرهاد زعفری,فرهود زعفری,هشجین,فرهاد زعفری هشجین,ایرانشف,کافی شاپ صدف,صدف کافی شاپ,کافی شاپ های زنجیره ای صدق,قهوه,بستنی,رستوان,هتل,هتل داری,ک,
ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 دی 1390 ] [ 3:29 ] [ مدير ] [ بازديد : 3232 ]