وبلاگ خبری شهر هشجی
هشجین هشجین هشجین هشجین هشجین
جشنواره غذاهای محلی
جشنواره غذاهای ایرانی
آخرين مطالب

تيمور توكلي هشجين در سال 1316، در هشجین متولد شد. او پس اخذ ليسانس ماشينهاي كشاورزي از دانشگاه تهران، وارد دانشكده علوم پاريس ششم شده و مدراج عاليه تحصيلي را با گرايش انتشار حررات در موتورهاي درونسوز در مقطع دكتر در سال 1349به پايان برد. سپس به امر تدريس در دانشگاه تربيت مدرس اشتغال ورزيد و ضمن آن مسووليتهايي نيز عهده دار شد.


موضوعات مرتبط: ,

برچسب‌ها: تيمور توكلي هشجين,مهندس تیمور توکلی هشجین,فرهیختگان هشجین,فرهیختگان خلخال,مشاهیر هشجین,مشاهیر خلخال,
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 10 بهمن 1392 ] [ 14:51 ] [ مدير ] [ بازديد : 240 ]

بیوگرافی فرهاد زعفری هشجین (فرهود) مدیر نام آشنای

در صنعت هتل داری کافی شاپ رستوران و فست فود در ایران.

http://www.iranchef.com/%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%86%20%D8%A8%D9%84%D9%885.jpg


Institute iran chef

ایران شف اولین بانک اطلاعات مرجع هتل-رستوران-تالار-فست فود-کیترینگ و کافی شاپ در ایران برای ایرانیان و فارسی زبانان


به نام خداوند بخشنده و مهربان

خدایا!
مرا در لجه دریای احدیت خودت داخل نما و در دریای وحدانیت خودت غرق نما و قوه اقتدار مرا به قدرت فردانیت خودت قوی نما تا آنکه به فضای رحمت واسعه تو درآیم درحالی که از آثار حمایت تو برخوردارم واز تو هیبت زیادی در من ظاهر شود و از عنایت و تعلیم وتزکیه تو به عزت برسم و نیز بپوشان برمن لباس عزت و مقبول درگاهت نما و پیمودن راه وصالت را برای من آسان نما و سرم را به تاج کرامت و بزرگی سرافراز نما و بین من و دوستانت در دنیا و آخرت دوستی برقرار نما و روزی من نما از نور اسمت هیبت و جلالی که دلها و روانهاو همه جانها برای من مطیع و خاضع شوند، ای آنکه همه گردنکشان دربرابرت خاضعند و ای کسی که گردن کشان در برابرت ذلیل است و ملجا و پناهی از تو جز به سوی تو نیست و کمکی جز بوجود تو نیست و اعتمادی جزبرتو نیست.
ای خدا!
مرا از شر حسودان و ظلمت شرمعاندان دورنما و رحم نما بر من که زیر سراپرده های تو درآیم. ای کریم کریمان عنایت فرما و مرا در انجام آنچه رضای توست نیرومند ساز و باطن و قلبم را به معرفتت به طرق سلوک روشن نما. 

http://www.iranchef.com/zafari%20iranchef.jpg

(ادامه مطلب را مشاهده نمایید....


موضوعات مرتبط: ,,

برچسب‌ها: فرهاد زعفری,فرهود زعفری,هشجین,فرهاد زعفری هشجین,ایرانشف,کافی شاپ صدف,صدف کافی شاپ,کافی شاپ های زنجیره ای صدق,قهوه,بستنی,رستوان,هتل,هتل داری,ک,
ادامه مطلب
[ سه شنبه 20 دی 1390 ] [ 3:29 ] [ مدير ] [ بازديد : 3232 ]

دکتر تیمور توکلی هشجین

 تيمور توكلي هشتجين در سال 1316، در خلخال متولد شد. او پس اخذ ليسانس ماشينهاي كشاورزي از دانشگاه تهران، وارد دانشكده علوم پاريس ششم شده و مدراج عاليه تحصيلي را با گرايش انتشار حررات در موتورهاي درونسوز در مقطع دكتر در سال 1349به پايان برد. سپس به امر تدريس در دانشگاه تربيت مدرس اشتغال ورزيد و ضمن آن مسووليتهايي نيز عهده دار شد.


موضوعات مرتبط: ,

برچسب‌ها: دکتر تیمور توکلی هشجین,تیمور توکلی هشجین,چهره های ماندگار هشجین,چهره های برتر هشجین, هشجیkو تصاویر هشجین , مناظر هشجین, آق داغ ,عکس آ داغ,خلخال,
ادامه مطلب
[ شنبه 10 دی 1390 ] [ 0:06 ] [ مدير ] [ بازديد : 465 ]