هشجین

هشجین
وبلاگ خبری شهر هشجی
هشجین هشجین هشجین هشجین هشجین
جشنواره غذاهای محلی
جشنواره غذاهای ایرانی
آخرين مطالب
[ سه شنبه 24 بهمن 1391 ] [ 19:03 ] [ مدير ] [ بازديد : 664 ]

http://dlhashjin.persiangig.com/em-hashjin/DSC04343.jpgمردم هشجین سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با خروشی وصف‌ناپذیر جشن گرفتند تا بار دیگر ثابت کنندکه یکپارچه و متحد هستند

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن همزمان با سی و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب ‌اسلامی ایران از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه در شهر هشجین و با حضور امام جمعه محترم شهر ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی خلخال، مسئولین ادارات ، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و مردم بصیر و همیشه در صحنه و مسئولین لشکری و کشوری و دانش آموزان و دانشجویان شهر  ‌آغاز شد. 

از روزهای گذشته همزمان با دعوت همه گروه‌ها، شخصیت ها و تشکل های فعال در عرصه های گوناگون، دستگاه‌های مختلف نیز تمهیدات لازم را برای آراسته و آماده سازی مسیرهای راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن اندیشیده و از صبح امروز همه چیز برای ثبت یک حماسه دیگر آماده بود.

پس از گذشت دقایقی از آغاز راهپیمایی موج خروشان مردم با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خیابان‌ امام خمینی به سمت میدان عالی قاپو را پرکرد، مردم با پرچم‌های «تا آخر ایستاده‌ایم در دست حمایت خود از نظام جمهوری اسلامی ایران را فریاد می‌زنند.

برگفته از سایت امام جمعه شهرهشجین http://www.em-hashjin.ir


موضوعات مرتبط: ,,,,

برچسب‌ها: هشجین ، خبرگزاری هشجین ، راهپیمایی هشجین ، راهپیمایی در هشجین ، راهپیمایی 22 بهمن هشجین ،22 بهمن هشجین،22بهمن ، تصاویر هشجین,
ادامه مطلب
[ دوشنبه 23 بهمن 1391 ] [ 23:12 ] [ مدير ] [ بازديد : 255 ]

+عکس

بسم الله الرحمن الرحیم

 

..میزان باور هر کسی از کیفیت و نوع اعمالش پیداست .اگر کسی نجاتی را تبلیغ می کند ولی تکالیفی که در زندگی اش انجام می دهد رساننده او بدان نجات نیست از دو حال خارج نیست .

 

یا جاهل و غافل است و یا باور ندارد .
ای خفتگان !بیدار شوید که مرگ در کمین شما نشسته است .احدی از شما از دام او فرار نتوانید کرد ... قبل از اینکه دستتان از این اموال و اولاد و از این دار تکلیف و از این بازار الهی و از این مرزعه آخرت ، کوتاه شود فکری بکنید و حسابهایتان را پاک کنید و بارهای گناه را با توبه سبک کنید .
اگر حول معارف الهی اندیشه کنید و خود را بیشتر بکاوید عاشق او می شوید و در راهش سر از پا نمی شناسید و تا به وصالش نرسید آرام نمی گیرید و با هر تقریبی که برایتان حاصل شود عشقتان شعله ور می گردد تا جایی که این زمزمه الهی و ملکوتی را به گوش جان می شنوید .
فکر نکنید که شهادت همین طوری به دست می آید بلکه همان طور که امام فرموده اند شهادت یک هدیه الهی است از جانب خدای تبارک و تعالی برای آن کسانی که لایق هستند .
عمران پستی


موضوعات مرتبط: ,,

برچسب‌ها: شهید عمران پستی,شهید پستی,عکس شهید پستی,عکس شهید عمران پستی,عمران پستی,هشجین,
ادامه مطلب
[ يکشنبه 25 دی 1390 ] [ 0:45 ] [ مدير ] [ بازديد : 442 ]

شهید سید احمد یعقوبی

شهید سید احمد یعقوبی

نام  : سید احمد

نام خانوادگى  : يعقوبى

نام پدر : سید بالاآقا

تاريخ‌تولد  :20 / 04 / 1345

تاريخ شهادت  :10 / 01 / 1356

نوع عضويت: پاسدار وظيفه     

محل شهادت:  سليمانيه عراق


موضوعات مرتبط: ,,

برچسب‌ها: هشجین , آق داغ, طبیعت هشجین, مناظر هشجین,عکس هشجین,آق داغ هشجین,شهدای هشجین, شهید سید احمد یعقوبی,شهیدان هشجین,خلخال,شهدای خلخال,
ادامه مطلب
[ جمعه 9 دی 1390 ] [ 23:59 ] [ مدير ] [ بازديد : 374 ]