وبلاگ خبری شهر هشجی
هشجین هشجین هشجین هشجین هشجین
جشنواره غذاهای محلی
جشنواره غذاهای ایرانی
آخرين مطالب

 

با وجود شکل گرفتن مراسم عروسی امروزی ، هنوز هم در روستاها و مناطقی از خلخال و شهر هشجین این مراسم به صورت سنتی و با رنگ و بوی قدمت و اصالت برگزار می شود

 گزارش تصویری از مراسم سنتی عروسی در نمهیل

منبع : خلخالیم


موضوعات مرتبط: ,,,,,

برچسب‌ها: گزارش تصویری از مراسم سنتی عروسی در نمهیل ،عروسی سنتی نمهیل ، عروسی سنتی در نمهیل ، نمهیل ، روستای نمهیل ، احمد زعفری ، هشجین,
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 11 مهر 1392 ] [ 16:04 ] [ مدير ] [ بازديد : 551 ]

آبشار زیبای دیز یکی دیگر از جاذبه های طبیعی وبسیار جذاب بخش خورش رستم به شمار می رود. اطراف منطقه آبشار دیز را باغات عظیم و زیبا احاطه کرده است که محل جوشش چشمه های فصلی و دائمی متعدد است آبشار دیز پس از فوران از بلندی ها در بستر جویبار دلفریب به حرکت در می آید و طراوت و زیبایی آبشار را صد چندان می کند.

گزارش تصویری از احمد زعفری هشجین

http://www.hashjin.com/home/wp-content/gallery/abshar-diz/02.JPG


موضوعات مرتبط: ,,,

برچسب‌ها: آبشار روستای دیز ،آبشار دیز ، روستای دیز ، احمد زعفری ، هشجین ، شهرستان هشجین,
ادامه مطلب
[ دوشنبه 21 مرداد 1392 ] [ 16:59 ] [ مدير ] [ بازديد : 627 ]

عجیب ترین آب گرم دنیا
عجیب ترین آب گرم دنیا


در دنیای شگفت انگیزی که ما زندگی می کنیم پدیده هایی هستند که به نظر می رسد از دنیایی دیگر وارد جهان شده اند. حداقل این که به این سیاره تعلق ندارند و اشتباهی روی زمین جا مانده اند. درست مثل آبگرم پرواز که در گوشه ای از امریکا جا خوش کرده و خیلی از طبیعت دوستان دنیا را حیرت زده کرده است.

 

گردشگرانی که گذارشان به ایالت نوادای امریکا افتاده، اغلب یکی از دیدنی ترین بخش های سفرشان را مربوط به آبشار آب گرمی می دانند که با تمام آب گرم های دیگر دنیا متفاوت است. آب گرمی با سنگ های رنگین کمانی و منظره ای که بیشتر از هر چیز به یک نقاشی شباهت دارد!


موضوعات مرتبط: ,,

برچسب‌ها: هشجین,آق داغ,آب گرم,عجیب ترین آب گرم دنیا ,
ادامه مطلب
[ پنجشنبه 8 دی 1390 ] [ 1:57 ] [ مدير ] [ بازديد : 374 ]